Kochōkai beidt voor alle geinteresseerden een aantal maal per jaar een dag van workshops aan. De dag bestaat uit 3 afzonderlijke workshops van elk 1,5 uur:
- 10:30 – 12:00 – Workshop 1
- 12:30 – 14:00 – Workshop 2
- 14:00 – 15:30 – Workshop 3
De workshops worden gedoceerd door Fusō-sensei vanuit Mugai ryū, Meifu Shinkage ryū of een aanverwante traditie.
| Workshops zwaardvechtkunst | Voorwaarde tot deelname |
| Suburi (1 van 7) | Geen |
| Kihon (2 van 7) | Workshop: Suburi |
| Zagi (3 van 7) | Workshop: Suburi en kihon |
| Tachiwaza (4 van 7) | Workshop: Suburi en kihon |
| Kenjutsu (5 van 7) | Workshop: Suburi |
| Iaikumitachi (6 van 7) | Workshop: Suburi en kihon |
| Tameshigiri (7 van 7) | Workshop: Suburi |
Bij workshops zwaardvechtkunst worden de technieken (waza) en vormen (kata) van Mugai ryū geleerd.
| Workshops kleine wapens | Voorwaarde tot deelname |
| Shuriken kihon (1 van 7) | Geen |
| Shuriken henka-uchi (2 van 7) | Workshop: Shuriken kihon |
| Shuriken henka-kamae (3 van 7) | Workshop: Shuriken kihon |
| Shuriken henka-dogu (4 van 7) | Workshop: Shuriken kihon |
| Fundo kusari kihon (5 van 7) | Geen |
| Fundo kusari tachiwaza (6 van 7) | Workshop: Fundo kusari kihon |
| Fundo kusari zagi (7 van 7) | Workshop: Fundo kusari kihon |
Bij workshops kleine wapenkunst worden de technieken (waza) en vormen (kata) van Meifu Shinkage ryū geleerd.
Hoewel deze series workshops gezamenlijk een introductie geven in alle aspecten van de twee krijgskunstscholen (Mugai ryū en Meifu Shinkage ryū), zijn de workshops zo opgezet dat deze los te volgen zijn, zonder dat de gehele serie gevolgt hoeft te worden.
Wanneer er nog niet is deelgenomen aan de workshop die als voorwaarde wordt gesteld, kan deze gevolgd worden in plaats van de geplande workshop.
| Workshops wapenkunst | Voorwaarde tot deelname |
| Ko-buki tachi osae | Geen |
| Iai tachi osae | Geen |
| Tsuba zeriai | Geen |
| Shuriken yawara | Geen |
| Kusari fundo yawara | Geen |
Deze laatste serie workshops zijn losstaande thematische workshops, waarbij er henka waza (variaties van technieken) geleerd worden uit verschillende krijgstradities.
Voor bedrijfsmatige workshops in zwaardvechtkunst, tameshigiri verwijzen we u graag door naar Sohei BV.